Breloczki reklamowe – z jakich materiałów wykonane

Breloczki reklamowe
Breloczki reklamowe

Breloczki reklamowe w myśl zasady małe, a cieszy od lat spotykają się z pozytywnym odzewem ze strony potencjalnych klientów. Firmy coraz chętniej inwestują w tego typu gadżety, które oprócz walorów reklamowych są też pożytecznym przedmiotem, z którym klient obcuje każdego dnia. Taki mały gadżet w zależności od potrzeb i zaplecza finansowego firmy może być wykonany z różnych materiałów. Warto pamiętać, że powinny być one trwałe, a wszelkie informacje zawarte na nim nie ścierały się w trakcie korzystania z gadżetu.

Breloczki reklamowe wykonane z akrylu są obecnie bardzo popularną formą reklamy. Akryl jest to przezroczyste błyszczące tworzywo, które wykazuje znaczną odporność na zarysowania. Ponad to nie zmienia on barwy przez co reklama nie przestanie być widoczna. Jego główną zaletą jest też cena. Jest bowiem najtańszym materiałem z jakiego obecnie wykonywane są breloczki. Firmowe logo wraz z informacjami jakie chcemy przekazać potencjalnym klientom wydrukowane są na małych karteczkach zapełnionych z obu stron i zatopionej z każdej strony w akrylu. Breloczki reklamowe wykonywane w ten sposób zwykle nie mają zbyt wyszukanych kształtów, są to raczej zwyczajne prostokąty lub koła.

Materiałem który pozwala nam na tworzenie ciekawych i bardzo wytrzymałych breloczków jest metal. Takie błyszczące, ciężkie upominki są postrzegane przez klientów jako gadżety z wyższej półki i tak jest w rzeczywistości. Breloczki reklamowe wykonane z metalu wszelkie informacje, jakie chcemy na nich umieścić muszą mieć wygrawerowane laserowo, bowiem napisy czy zdjęcia umieszczone w inny sposób natychmiast uległy by starciu.

Takie breloczki są nieco droższymi prezentami dlatego też nie rozdaje się ich przypadkowym przechodniom, a wręcza pracownikom czy stałym klientom. Na uwagę zasługują breloczki wykonywane z drewna. Takie cuda oprócz niewątpliwych efektów wizualnych jakie każdego dnia cieszą nasze oczy są produkowane w stu procentach z naturalnych materiałów, co ma znaczenia dla coraz większej grupy ludzi troszczących się o nasze środowisko